BELACTIE voor de Vriendenloterij

bellenvriendenlotOp dinsdagavond 14 november wordt tussen 19.00 en 21.30 uur door een aantal vrijwilligers van onze vereniging een bel-actie gehouden voor deelname aan de Vriendenloterij. Dit betekent dat leden van Columbia op dinsdagavond 14 november gebeld kunnen worden met het verzoek om deel te nemen aan de Vriendenloterij. Bij deelname aan de Vriendenloterij kunt u AVV Columbia als eigen goed doel opgeven. Onze vereniging ontvangt dan voor elk aan u verkocht lot een bijdrage van de Vriendenloterij. Op deze wijze steunt u onze vereniging op een eenvoudige wijze en u kunt ook nog mooie prijzen winnen !!

 

Dus als u op dinsdagavond 14 november gebeld wordt, doe dan mee en geef AVV Columbia op als eigen goed doel.

 

N.B. Als u reeds met de Vriendenloterij mee doet, geef dan ook AVV Columbia als eigen goed doel op als u dat nog niet heeft gedaan!

 

Zie voor verdere info: www.vriendenloterij.nl